BERLIN FESTIVAL 2015

INFO

To już 10. rocznica kultowego Berlin Festival. W ciągu trzech dni (29-31 maja) wszelkie bariery zostaną złamane! Techno poflirtuje z hip hopem, kabaret odwiedzi kino niezależne, odzież luksusowa połączy się z modą uliczną, a foodtrucki sąsiadować będą z wykwintną kuchnią, muzyką klasyczną i kulturą klubową.

Arena Park_Credit: Stephan Flad

Badeschiff_Credit: Stephan Flad

Free Hug Stage_Credit: Stephan Flad

Atmo_Credit: Stephan Flad

Bändchentausch_Credit: Stephan Flad

Glitzerklub_Credit: Stephan Flad

Kid Simius_Credit: Stephan Flad

Kunst Kino_Credit: Robert Winter

 

MUZYKA

10. rocznicę festiwalu uświetnią występy takich artystów jak: Underworld, James Blake, Róisín Murphy, Westbam, Seth Troxler, Carl Craig, Robert Hood, Rudimental, Ten Walls a także kluczowi berlińscy artyści: Richie Hawtin, Fritz Kalkbrenner, Dixon, Tale Of Us i Âme (live). Dzięki licznym dodatkowym eventom towarzyszącym festiwalowi Arena Park przistoczy się w największy berliński klub muzyczny – centrum berlińskiej sceny kulturalnej i klubowej.

Berlin Festival 2015

SZTUKA I KULTURA

ART VILLAGE: Główną przestrzenią dedykowaną sztuce, designowi i performansom jest Art Village.  W artystycznej wiosce trzynastu młodych i wschodzących artystów będzie malować, sprayować, przyklejać, instalować i prezentować swoje dzieła festiwalowiczom. Wybrani artyści startować będą do nagrody BERLIN ARENA ART PRIZE, gdzie główną nagrodą jest € 1000. Zgłoszenia do uczestnictwa w artystycznej części Berlin Festival przyjmowane są do 24 kwietnia. 

KINO: Arena Club do północy zamieni się w prawdziwe kino – z projekcją filmów, wywiadami oraz Q&A.  W programie znajdziecie m.in: „B-Movie: Lust & Sound in West-Berlin” (film z udziałem Westbama pokazujący berlińską scenę muzyczną między 1979 a 1989 rokiem) czy też „Sumé – The Sound of a Revolution” (film pokazuje jak muzyka może nie tylko „namieszać” w społeczeństwie, ale też istotnie je zmienić). Pełen program do sprawdzenia TUTAJ

Pełna festiwalowa mapka poniżej!

BERLIN FESTIVAL 2015 MAP

BILETY

W związku z tym, że w ubiegłym roku wzrosła nielegalna sprzedaż biletów na tzw. „czarnym rynku” tym roku BERLIN FESTIVAL wprowadza personalizowane bilety. Ci, którzy kupują bilet dla siebie i znajomych mają dwie możliwości:

1) W procesie rejestracji przypisać bilety do konkretnych osób – potrzebne są imiona i adresy e-mail
2) W procesie rejestracji przypisać bilety do siebie, a następnie poprzez specjalną platformę przypisać bilety do konkretnych osób. 

Bilety możecie kupić TUTAJ. Na miejscu zamieniane są one na opaski. 

KARNET: €79
BILET NA PIĄTEK: €29
BILET NA SOBOTĘ: €49
BILET NA NIEDZIELĘ: €49