BOILER ROOM POLAND: TECHNOSOUL TAKEOVER

Boiler Room Poland Technosoul

To właśnie w Białymstoku od wielu lat kształtuje się prężna i dynamiczna społeczność wielbicieli techno. To tutaj zrodziła się idea #pozdrotechno, która rozprzestrzenia się od wielu miesięcy w naszym kraju.

Białystok jest miastem nieoczywistym. Z jednej strony, tradycja, bogata mieszanka narodowościowo-kulturowa skąpana w otaczającej puszczy, z drugiej zaś futuryzm i nowoczesne przejawy aktywności artystycznej jak Up To Date Festival. To tutaj dba się o prezentację twórczości artystów zarówno ze Wschodu, jak i z Zachodu starając się być wiernym wzorcom historyczym i legendarnej juz gościnności Podlasia.

Na sesję Boiler Room Poland zaprasza Technosoul, czyli kolektyw, wydawnictwo, a także scena festiwalu Up To Date – grupa ludzi autentycznie zaangażowanych w kształtowanie wizerunku sztuki, jaką jest techno i tworzenie tego, co może stanowić źródło życiowej energii.

WYSTĄPIĄ:


STANISLAV TOLKACHEV
– M_Rec / Semantica / Geophone – UA

MICHAŁ WOLSKI LIVE – Technosoul / Blank Slate / Fünfte Strasse – PL

BŁAŻEJ MALINOWSKI LIVE – Technosoul / Phorma / Fünfte Strasse – PL

http://soundcloud.com/menesmusic

PIOTR KLEJMENT – Technosoul – PL

DTEKK B2B ESSENCE – Technosoul – PL

BIAŁYSTOK | 05.12.2014 | godz. 20:00

Lokalizacja sesji zostanie ujawniona za kilka dni. Wejściówki do zdobycia wkrótce na www.boilerroom.tvPo sesji after-party w klubie Metro: http://www.facebook.com/events/880483675309515/

Więcej informacji o imprezie i inicjatywie Technosoul znajdziecie tutaj: http://boilerroom.tv/technosoul-takeover/