Europejskie Targi Muzyczne CJG – na co czekamy?

Już po raz piąty, w przyszły weekend (27-29 listopada), Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie zawładnie muzyka! Tradycyjnie odbędą się tam targi muzyczne Gazety „Co Jest Grane”. W programie wydarzenia obok spotkań z wystawcami muzycznymi znajdują się również panele dyskusyjne, zajęcia dla dzieci i oczywiście w koncerty.

Targi CJG, Co Jest Grane

Porozmawiajmy o muzyce!

Tematy paneli dyskusyjnych jak co roku obejmować będą szerokie spektrum zagadnień muzycznych. Festiwale muzyczne będą jednym z nich. Szczególnie polecamy dyskusję Fenomen małych festiwali  (sobota, 28.11, godz.14.30). Oprócz tego ciekawie zapowiadają się panele dedykowane młodym muzykom i ich managerom  (Jak nie zepsuć trasy koncertowej, sobota, 28.11, godz. 14.30; Skuteczny Manager muzyczny. Kiedy rozrywka i pasja staje się sposobem na życie, sobota, 28.11, godz. 11.30)

Pełny program konferencji  wraz z opisami,  znajdziecie TUTAJ

Nie zapomnijcie o koncertach!

Wiemy, że mimo wszystko to właśnie koncerty są najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem  na Targach CJG. Odbywają się one zarówno podczas części konferencyjnej, jak i poza nią w oddzielnych salach klubowych i koncertowych na terenie Pałacu Kultury.

W tym roku oprócz koncertów showcase’owych pod patronatem wytwórni Nextpop czy Kayax oraz samej platformy Co Jest Grane, odbędą się również m.in. koncert jubileuszowy zespołu VOO VOO oraz specjalny koncert grupy Pectus „Kobiety” z gościnnym udziałem Urszuli Dudziak i Patrycji Markowskiej.

Harmonogram koncertów, które odbędą się w ramach targów znajdziecie TUTAJ.