FAIR PLAY DANCE CAMP 2015

Największy w Europie festiwal tańca już w sierpniu w Krakowie!

Topowi choreografowie z całego świata. Warsztaty taneczne dla początkujących i profesjonalistów. Imprezy towarzyszące i pokazy z udziałem światowej klasy tancerzy. To wszystko podczas 10-dniowego Fair Play Dance Camp.

FAIR PLAY DANCE CAMP

W dniach 1-11 sierpnia w Krakowie odbędzie się Fair Play Dance Camp 2015 – letnia edycja największego w Europie festiwalu tańca z szeregiem imprez towarzyszących. Podczas festiwalu setki uczestników będą doskonalić swoje umiejętności w zakresie street dance i choreografii pod okiem wybitnych artystów z całego świata. Do Krakowa zjedzie światowa czołówka tancerzy, którzy na koncie mają współpracę z takimi gwiazdami jak Usher, Beyonce czy Justin Timberlake. Najgorętsze nazwiska letniego festiwalu to Salah, Les Twins, Lyle Beniga, Kyle Haganami – w sumie ponad 20 charyzmatycznych nauczycieli z USA i Europy.

Kochasz taniec? Nie musisz jechać na Broadway w tym roku po raz kolejny sprawiamy, że to Broadway przyjeżdża do Ciebie. tak wydarzenie zapowiadają organizatorzy, formacja Fair Play Crew.

Dla początkujących i profesjonalistów

Program festiwalu wypełniony jest od rana do wieczora intensywnymi warsztatami tanecznymi, prowadzonymi przez doświadczonych nauczycieli – w ciągu 10 dni odbędzie się 80 godzin treningów. Ich uczestnicy będą podnosić swoje umiejętności, uczyć się technik szybkiego zapamiętywania układów, dowiedzą się, jak efektywnie trenować i odżywiać się.

Warsztaty przeznaczone są dla osób tańczących amatorsko, profesjonalnie i półprofesjonalnie. Organizatorzy zapraszają także najmłodszych pasjonatów tańca: Fair Play Dance Camp KIDS to równoległa edycja wydarzenia, adresowana do dzieci w wieku 9-13 lat.

FAIR PLAY DANCE CAMP

Imprezy towarzyszące

Program festiwalu to także wieczorne wydarzenie, otwarte dla uczestników spoza Campu: imprezy na świeżym powietrzu, beach party, panel poświęcony personal brandingowi, pokazy i bitwy taneczne.

Punktem kulminacyjnym jest zaplanowany na 6 sierpnia Fair Play Dance Camp Showcase. Tego wieczoru na jednej scenie zaprezentują swoje umiejętności największe gwiazdy festiwalu. Showcase rozpocznie się o g. 19:00, w Nowohuckim Centrum Kultury. Szczegóły wydarzenia wkrótce na stronie www.fpdancecamp.com.

FAIR PLAY DANCE CAMP

Line-up Fair Play Dance Camp 2015

Trenerzy 9. edycji Fair Play Dance Camp to ponad 20-tu światowej klasy artystów. Wśród nich pojawią się:

Salah (Francja) – ikona hip-hopu i tańca ulicznego znany ze swojego unikalnego stylu, twórca autorskiego programu treningowego dla tancerzy, z którym zapoznawać będzie uczestników Campu podczas codziennych zajęć kondycyjnych.

Les Twins (Francja) – bliźniacy Laurent i Larry – tancerze, choreografowie, modele – jeden z najoryginalniejszych i najbardziej magnetyzujących teamów w świecie showbiznesu. Uczestnicy tras koncertowych Beyonce, Missy Elliot i innych największych gwiazd sceny.

Lyle Beniga (USA) – tancerz i performer, tańczył u boku takich artystów jak Usher oraz Justin Timberlake. Doświadczony i uwielbiany przez uczestników Campu nauczyciel.

Kyle Hanagami (USA) – jeden z najbardziej cenionych choreografów, należący do kadry nauczycielskiej topowych studiów tanecznych w Los Angeles.

Pozostali trenerzy to: Kaelynn Harris, Tight Eyez, Laure Courtellemont, Tony Tzar, Ian Eastwood, Brian Puspos, Lando Wilkins, Shaun Evaristo, Kapela Marna, Paradox, Duc Anh Tran, Ez Twins, Marissa Osato, Baiba Klints, Alisa Tsitseronova, CJ Salvador, J.K. Sanchez, Kenzo Alvares.

Do zobaczenia w sierpniu w Krakowie!

Termin: 1-11 sierpnia  2015
Miejsce: teren Akademii Wychowania Fizycznego, Al. Jana Pawła II 78, Kraków
Szczegóły i rejestracja na: fpdancecamp.com
Fair Play Dance Camp na Facebooku: www.facebook.com/fairplaydancecamp