ZATYCZKI Z FILTRAMI AKUSTYCZNYMI / getdubs.com, dbamosluch.pl

Zatyczki do uszu? Na festiwal? TAK, TAK, TAK! I nie chodzi o wyciszenie się przed snem po imprezie, ale używanie zatyczek przede wszystkim w jej trakcie.

Z resztą „zatyczki” to nieodpowiednie słowo, bo te przeznaczone do użytku w czasie koncertów, festiwalów, prób muzycznych to stopery, które posiadają filtry akustyczne – przekazują naszym uszom optymalną ilość i jakość dźwięku. Redukują głośność i zapewniają czysty odbiór muzyki oraz mowy. Bez nieprzyjemnego nacisku, bez poczuciu izolacji, pozwalają uszom oddychać.

Koniecznie sprawdźcie – nie jest to duży wydatek, a po kilku latach bywania na festiwalach zrozumiecie, że wyświadczyliście sobie przysługę :)

Na szczęście używanie filtrów stało się coraz bardziej popularne i nazywane jest nowym festiwalowym trendem! Poniżej w galerii kilka opcji tych festiwalowych gadżetów:

1) Filtry akustyczne DUBS – to designerskie, estetyczne, nie wystające poza ucho zatyczki, umieszczone w bardzo poręcznym opakowaniu. Promowane były w tym roku na Coachelli. Do wyboru kilka wersji kolorystycznych. Koszt – $25.

2) PartyPlug marki Alpine – polska wersja zatyczek z filtrami akustycznymi w zestawie z: wymiennymi filrtrami, tubą ułatwiającą założenie, mini boxem do przechowywania zatyczek. Cena? W zależności od rodzaju – od 47 do 99 PLN.