GZA nie wystąpi na UP TO DATE FESTIVAL

Dosłownie przed chwilą organizatorzy festiwalu Up To Date podzielili się z nami smutną wiadomością: główny headliner festiwalu – raper GZA, członek Wu-Tang Clan – nie wystąpi na wydarzeniu. Przedstawiamy Wam oficjalne oświadczenie organizatorów:

Musimy się z Wami podzielić przykrą wiadomością. GZA niestety odwołał pieczołowicie organizowany tour po Europie. Informacja dotarła do nas drogą nieoficjalną. Nie możemy doprosić się managementu Wu-Tang Clan o oficjalnie oświadczenie, jednak czujemy się w obowiązku zakomunikować Wam tą zmianę w line-upie.

Gdy festiwal z przyczyn niezależnych jest zmuszony odwołać artystę zwyczajowo robi tak, że podaje oficjalne oświadczenie od strony artysty i jego managementu. Wszystkim jest przykro, ale festiwal jest kryty.

Co zrobić w sytuacji gdy wiesz nieoficjalnie, ale ze stuprocentową pewnością, że artysta odwołuje występ, a nie masz oświadczenia ? Odwlekasz dalej czekanie czy mówisz ludziom szczerze jak jest? Z bólem, ale otwarcie mówimy Wam że nie chcemy dalej czekać na niezwykle opieszały management i ich oświadczenie. GZA nie zagra u nas w tym roku. Cała trasa została odwołana bez (póki co) podania powodu. Stajemy na rzęsach by znaleźć godny substytut, mamy niecałe dwa tygodnie do festiwalu…