HIP HOP KEMP 2015

3 dni wielkiego święta kultury Hip Hop ? Tylko w Hradec Kralove. W dniach 20-22 sierpnia odbędzie się HIP HOP KEMP 2015. Wśród artystów, którzy pojawią się w Czechach usłyszymy m.in Evidence, Dope D.O.D, PHryme (Royce da 5’9″ & DJ Premier).

Na scenie oprócz wspomnianych wyżej artystów pojawi się Yelawolf (mający na swoim koncie współpracę z Eminemem), Mobb Deep (jeden z najważniejszych rapowych duetów w historii), Rakaa & DJ Babu (2/3 słynnej grupy hip-hop’owej z LA – Dilated Peoples) oraz 24 innych artystów w tym sześciu z Polski. Nasz kraj na festiwalu reprezentować będą m.in Dwa Sławy, Ortega Cartel, VNM czy PRO8L3M.

HIP HOP KEMP 2014

Po raz 14 w oddalonej o 50 km czeskiej mieścinie, na największą imprezę muzyczną tego gatunku w Europie zjadą się światowe tuzy. Nie inaczej było w poprzednich latach. Do naszych południowych sąsiadów wpadał m.in Kendrick Lamar, Method Man & Redman, Talib Kweli czy KRS-One. W tym roku, organizatorzy uraczyli nas wyjątkowo ciekawym line-up’em, nie odbiegający poziomem artystycznym sprzed wielu lat.

Ale Hip-Hop Kemp to nie tylko muzyka. To także pokazy breakdance, grafitti, koszykówka, skateboarding, stoiska z płytami i ciuchami czy… zapasy w czekoladzie. Jeśli więc jesteś pełny wrażeń – koniecznie odwiedź ten festiwal.

Ceny biletów zaczynają się od 215 zł (karnety 4dniowe). Warto je kupić wcześniej, bo na samym festiwalu może ich juz nie być w oficjalnej sprzedaży. Nic dziwnego, skoro po ogłoszeniach artystów wiele osób wybrało właśnie to miejsce na spędzenie swojego wolnego czasu w połowie sierpnia.