KARNETY na UNSOUND FESTIVAL wyprzedane w 3 godziny!

Karnety tygodniowe i weekendowe na Unsound wyprzedane po zaledwie 3 godzinach! Bilety na pojedyncze wydarzenia trafią do sprzedaży pod koniec sierpnia.

Karnety na Unsound zawsze wyprzedawały się bardzo szybko, ale ten rok jest wyjątkowy. Wszystkie wejściówki tygodniowe i weekendowe zniknęły w zaledwie kilka godzin po rozpoczęciu sprzedaży o 11 rano.

W tym roku gwiazdami Unsoundu, które wzbudziły takie zainteresowanie są m.in. słynąca ze świetnych i wyczerpujących koncertów legenda ciężkiego rocka Swans, współtwórcy industrialu Chris Carter i Cosey Fanni Tutti razem ze swoją „uczennicą” Nik Void z Factory Floor, powracający na na scenę po kilkunastu latach Księżyc, jeden z pionierów dark ambientu Deathprod oraz tacy cenieni artyści jak The Necks w specjalnym projekcie stworzonym z Radianem czy Ben Frost.

Ze względu na olbrzymie zapotrzebowanie, w sprzedaży pojawi się jeszcze bardzo ograniczona pula dodatkowych karnetów, które będą dostępne od 14 lipca, w momencie ogłoszenia kolejnych artystów (godzina 11). Bilety na pojedyncze koncerty i noce klubowe pojawią się po ogłoszeniu pełnego składu wykonawców oraz harmonogramu, pod koniec sierpnia.

DOTYCHCZAS OGŁOSZENI WYKONAWCY:

Ben Frost (IS/AU)
Carter Tutti Void (UK)

Deathprod presents: Treetop Drive (NO)
DJ Stingray (USA)
EVOL (SP/UK)
Joey Anderson (USA)
Księżyc (PL)
Perc (UK)
Ren Schofield (aka Container) with Kenneth Kapstad & Tomas Järmyr (USA/NO)
Rrose (USA)
Swans (USA)
TCF (NO)
Total Freedom (USA)
The Necks & Radian (AU/AT)
Zamilska (PL)

 

INSTALACJA:

“Ephemera” (IS/DE/UK/CAN): Geza Schoen (zapachy), Tim Hecker (Drone), Ben Frost (Noise), Kode9 (Bass), Marcel Weber (wideo) and Optigram (wizualizacje) + więcej wkrótce!

Facebook http://facebook.com/unsoundfest
Twitter http://twitter.com/unsound
Soundcloud http://soundcloud.com/unsound