KOLEJNI ARTYŚCI UP TO DATE FESTIVAL 2015!

Kolejni artyści na Up To Date Festival w Białymstoku!

Do przedstawionych ponad miesiąc temu artystów, ekipa z Podlasia dorzuca kolejną grupę. Tym razem nie mogło obyć się bez niespodzianek! Jakich? Zobaczcie sami!

Dla tych, którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy – nie jest to zwykły festiwal muzyczny. To platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. W ciągu pięciu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy Festiwal stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym i dzięki pasji tworzenia jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców gatunku z całego świata.

Drugie ogłoszenie artystów staje się jednocześnie okazją, by zakomunikować kolejną istotną zmianę w organizacji festiwalowych scen. Jedna z nich – Stan Skupienia – zmienia się w Centralny Salon Ambientu. Formuła Salonu znana jest już w Warszawie i Białymstoku, a niebawem swym zasięgiem obejmie kolejne miasta Polski. Miejsce Centralnego Salonu Ambientu na festiwalu Up To Date to podkreślenie źródła z jakiego wypływają Białostocki i Warszawski Salon Ambientu, czyli funkcjonującego do tej pory w ramach Festiwalu Stanu Skupienia i wydarzenia poprzedzającego Festiwal jakim jest Ambient Park.

A teraz konkrety!

OGŁOSZENI ARTYŚCI

UP TO DATE FESTIVAL 2015

BILETY

Bilety w drugiej, przedostatniej, ograniczonej ilościowo i czasowo do 03.08.2015r. puli możecie kupić w poniższych cenach:

  • karnet na koncerty w TCK „Węglowa” – 79 zł,
  • karnet na koncerty w TCK „Węglowa” i w Operze i Filharmonii Podlaskiej – 129 zł,
  • bilet na wydarzenie w Operze i Filharmonii Podlaskiej – 69 zł.

Oprócz dotychczasowej sprzedaży online wprowadzono również dystrybucję w ramach sieci Eventim (salony Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert) oraz w zaprzyjaźnionych miejscówkach. Do każdego biletu zakupionego w poniższych punktach  stacjonarnych otrzymacie paczkę z festiwalowymi gadżetami!

Punkty stacjonarnej sprzedaży biletów:

  • Bułka z Masłem, Białystok ul. Lipowa 4
  • White Store, Białystok ul. Lipowa 16
  • Baristacja, Białystok ul. Sienkiewicza 7
  • GramOffOn, Białystok ul. Malmeda 17
  • SideOne, Warszawa ul. Chmielna 21

Bilety w sprzedaży online: Biletomat.pl Goingapp.pl, Eventim.