*KONKURS – WAVES BRATISLAVA*

Co to za festiwal?

Waves Bratislava to druga część projektu Waves Central Europe – festiwalu, który odbywa się w Wiedniu oraz Bratysławie. W skrócie – jeśli chcesz dowiedzieć się, jak brzmi młode pokolenie muzyków z centrum Europy – jedź tam!

WAVES BRATISLAVA

Kto zagra?

Gwiazdą koncertu inauguracyjnego będzie Mike Skinner znany jako The Streets. Polskę reprezentować będą Xxanaxx, Cosovel, Bokka, Fismoll, Endy Yden i Olivier Heim. Impreza odbędzie się w dniach 1-4 października w centrum miasta. Tańsze bilety w cenie 12 euro dostępne są do 20 września.

Ogłoszeni właśnie artyści to wyselekcjonowani przedstawiciele najlepszej muzyki z całej Europy ale też dalszych części świata. Wśród nich znajdziemy nazwisko Dani Dorchina, izraelskiego multiinstrumentalisty, blue-grungersów LFNT I fiński projekt LCMDF, który przedstawia “przyjemnie chaotyczny” electro-pop-rap, jak najczęściej określana jest ich muzyka, wyróżniona między innymi przez krytyków Guardiana. Warto zwrócić też na reprezentację krajów bałtyckich: wystąpi Ingrid Lukas, Alise Joste i Mari Kalkun, a do grona artystów węgierskich dołącza songwriter Zanzinger.

waves2

*KONKURS!*

Chcesz wygrać karnet na Waves Bratislava?

Pod postem konkursowym na naszym fanpage’u odpowiedz na pytanie: którego artystę chciałbyś usłyszeć na tym festiwalu i dlaczego? Komentarze pod postem możecie umieszczać do 18.09 do końca dnia. Wyniki ogłaszamy 20.09.

Do zobaczenia w sercu Słowacji!