Kraków Live Festival odsłania karty

Znamy część ujawnionych artystów tegorocznego Kraków Live Festival, który odbędzie się w dniach 19-20 Sierpnia.

Pionierzy trip hopu, syn „króla muzyki reggae” oraz kalifornijskie „sąsiedztwo” – o kim mowa ? Jeśli już się domyślacie – ujawniamy wam. Massive Attack, Damian Marley oraz The Neightbourhood pojawią się w połowie Sierpnia, na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w ramach Kraków Live Festival. Oprócz nich ,wystąpi m.in Sia.

Massive Attack to zespół, którego nie trzeba przedstawiać. Zespół założony w Bristolu, stał się jednym z najważniejszych zespołów lat 90 a teledysk do „Unfinished Sympathy” szybko stało się klasykiem i symbolem najlepszych lat MTV. Grupa przybędzie w towarzystwie muzyków z Young Fathers.

 

Oprócz nich, wystąpi (po raz pierwszy w naszym kraju) wokalistka Sia. Piosenkarka zaprezentuje nam podczas swojego koncertu, materiał z najnowszej płyty „This is Acting” a także z poprzedniego krążka, takie utwory jak „Chandelier” czy „Elastic Heart”. Na scenie usłyszymy również Damiana Marleya – syna legendarnego Boba Marleya, mający na swoim koncie m.in nagrodę Grammy. Na festiwalu nie zabraknie lubianych w naszym kraju, The Neighbourhood oraz Cage the Elephant.

Bilety na to wydarzenie od jutra, do nabycia tutaj.