Nagle Nad Morzem 2016 – rusza przedsprzedaż biletów

Nagle Nad Morzem (Plötzlich am Meer) to wyjątkowy, niekomercyjny, niemiecki festiwal, który odbywa się nad polskim morzem. Organizatorzy ogłosili już daty sprzedaży biletów. Co roku karnety wyprzedane są na długo przed startem wydarzenia!

Minęło już pare dni od tegorocznego Nagle, napewno niektórzy mają jeszcze miłe wspomnienia i momenty przed oczami. Był to piękny festiwal i nadal cieszymy się z cudownej atmosfery, która panowała w Rogowie. Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniały weekend, który razem stworzyliśmy.

Z wielką radością informujemy, że jesteśmy już w trakcie przygotowań na nastepną edycję i pierwsze bilety, tzw „ślepe mewy“ będą dostępne już w przyszłym tygodniu.

Przedsprzedaż biletów na festiwal rozpoczyna się jutro – 13 października o godzinie 12:00. Bilet „ślepa mewa” kosztuje 80€ + 5,50€ za przesyłkę i „service charge”. Bilety kupicie TUTAJ

Na następnej edycji obowiązywać też będzie Autoticket. Kosztuje on jednorazowo 20€ i uprawnia do wjazdu na pole namiotowe samochodem/camperem/busem.

Nowe informacje o festiwalu będą publikowane na bieżąco na oficjalnej stronie festiwaluSety z tegorocznego festiwalu znajdziecie na soundcloudzie, a aftermovie obejrzycie poniżej: