Orange Warsaw Festival wraca w mocnym składzie

To będzie rok gwiazd. Odbywający się w Warszawie Orange Warsaw Festival ogłosił tegorocznych artystów. Wśród nich między innymi Lana del Rey, Skrillex, Editors czy Die Antwoord.

 

Mikołaj Ziółkowski po przejęciu Orange Warsaw Festival wzmocnił swoją pozycję na rynku festiwalowym, udowadniając, że 2016 rok, będzie należał do inicjatyw artystycznych, organizowanych, przez jego Alter Art. Po tym jak ogłoszono, że na Open’er Festival zagra m.in Red Hot Chilli Peppers, LCD Soundsystem, Kygo czy Tame Impala – tym razem wystrzelił wszystkie możliwe działa ze swojej procy – i w ten sposób na Torze Wyścigów Konnych 3-4 Czerwca usłyszymy niekwestionowaną królową alternatywnego popu – Lanę Del Rey, nr 9 rankingu DJ Mag 100 – Skrillexa, czy chociażby znaną z ubiegłorocznego „hitu lata” – pochodzącą z Danii .

Ale to nie wszyscy. Oprócz nich pojawią również artyści, znani m.in z ubiegłorocznej edycji Open’era – Die Antwoord oraz Tom Odell. Oprócz nich wystąpi Daughter, Editors,Skunk Anansie, XXANAXX i Julia Marcell.

W sumie na dwóch scenach każdego dnia zaprezentuje się około 10 wykonawców. Bilety na to wydarzenie od 10 marca w punktach sprzedaży Ticketpro oraz tutaj.