PRACA MARZEŃ W NAFEST!

Chcesz dołączyć do naszej redakcji? W skrócie: jeździć na festiwale, zdawać z nich relacje, fotorelacje, robić wywiady z artystami, festiwalowiczami, pisać autorskie artykuły? Kto by nie chciał ;)

Ostatnio otrzymujemy dużo Waszych zgłoszeń i ogromnie nas to cieszy! Postanowiliśmy więc opublikować mini FAQ dla wszystkich, którzy chcieliby z nami współpracować. 

NAFEST!

KOGO SZUKACIE?

Zajawkowiczów, którzy będą relacjonować swoje doświadcznia z festiwali w Polsce i w Europie na łamach nafest.pl. Jeśli na eventach Twoją uwagę przyciąga nie tylko muzyka, ale też: organizacja, lokalizacja, atrakcje dodatkowe, sponsorzy, inicjatywy niszowe, aktywności artystyczne i podobne – napisz do nas! Podczas zgłaszania się pamiętajcie o ważnej rzeczy – nie jesteśmy portalem muzycznym – nie za bardzo interesuje nas, jak Ci się podobał koncert, czy dj set ulubionego artysty, bo… dzięki takiej informacji nie dowiadujemy się nic o samym festiwalu: jego atmosferze, wyjątkowości, charakterze, idei, grupie docelowej. Sięgamy głębiej!

NA FEST!

CZY MUSZĘ PRZEDSTAWIĆ WAM WŁASNE PUBLIKACJE?

Jeśli takie masz – super, dołącz je do maila! Jeśli nie, napisz nam, jaki festiwal ostatnio odwiedziłeś i czego na nim doświadczyłeś? Jak wyżej: inetersują nas Wasze subiektywne odczucia i refleksje, które uzupełnia wiedza na temat festiwalów i imprez muzycznych w Polsce. Chcesz opowiedzieć o innym zjawisku z branży festiwalowej, które ostatnio Cię nurtuje? Śmiało – tematów jest mnóstwo! Najważniejsze: pisanie jest dla Ciebie przyjemnością, a nie irytującym obowiązkiem!

11826032_488268648003571_4080060283984084055_n

A JEŚLI NIE LUBIĘ PISAĆ, ALE  ROBIĘ ŚWIETNE ZDJĘCIA? 

Takich osób też potrzebujemy! Prześlij nam linki do swoich fotorelacji. Jeśli lubisz pisać I W DODATKU robisz świetne zdjęcia, koniecznie do nas napisz! :)

NAFEST!

CZY MUSZĘ MIESZKAĆ W WARSZAWIE ŻEBY Z WAMI WSPÓŁPRACOWAĆ? 

Nie musisz! 

10499531_339049362925501_8568172144518632698_o

CZY PRACA JEST PŁATNA? 

Projekt nafest.pl nie jest dla nas przedsięwzięciem zarobkowym – przyszłym redaktorom gwarantujemy bilety na festiwale, akredytacje i inne profity, o których opowiemy wybranym osobom! 

NAFEST!

W JAKI SPOSÓB MOGĘ SIĘ DO WAS ZGŁOSIĆ? 

Napisz do nas wiadomość! W temacie maila wpisz: PRACA MARZEŃ. 

NAFEST!