RELACJA AUDIORIVER 2015

Sezon festiwalowy 2015 to prawdziwa perełka na tle ostatnich lat. Imponujące line-upy największych festiwali w Polsce trudno powiązać z szeroko dyskutowanym kryzysem w branży, więc… Ciężko byłoby chyba znaleźć osobę, która co roku odwiedza Audioriver, ale akurat na tą edycję nie przyjechała?! No właśnie nie tak ciężko. Nasza redakcja podzielona została na osoby, które niestety nie dadzą rady pojechać i tych, którzy jak najbardziej mają na to czas i nie wyobrażają sobie ominąć tego eventu.

W związku z tym wpadliśmy na pomysł, aby ta „nieszczęśliwa” część redakcji zadała pytania tym, którzy odwiedzili w tym roku Płock. Sprawdźcie, co nam wyszło! :)

AUDIORIVER 2015


1) CZY TO NAPRAWDĘ BYŁA NAJLEPSZA EDYCJA AUDIORIVER?
Wszyscy zgodnie tak twierdzili! I to nie tylko w kontekście line-upu, ale całej otoczki, marketingu i atrakcji na miejscu. Ludzie, których spotkaliśmy, zgodnie twierdzili, że Audio to już nie kolejna „wieśniacka impreza dla Seby z golfa”, tylko wreszcie festiwal na europejskim poziomie.

AUDIORIVER 2015
2) CZY ROISIN MURPHY FAKTYCZNIE ROZCZAROWAŁA PUBLICZNOŚĆ AUDIORIVER?
Koncert Roisin był mega spokojny i na prawdę bez większego WOW. Ludzie, którzy kojarzą ją wyłącznie z twórczości Moloko, bądź jej największych solowych hitów, byli rozczarowani. Części nawet nie chciało podnieść się tyłka ze skarpy ;)

AUDIORIVER 2015

3) CO SIĘ DZIAŁO POZA MUZYKĄ? NA ZDJĘCIACH WIDZIELIŚMY STREFĘ H&M, WYGLĄDAŁA BAJECZNIE!
Karuzela była główną atrakcją strefy H&M, ale poza tym w przestrzni znajdowała się też fotobudka i miejsce, które wyglądało jak „pokój gwiazdy” do przygotowań przed spektaklem, tj. lustra z lampkami dookoła. Poza scenami muzycznymi na wydarzeniu była oczywiście strefa z alkoholem, na tle której wyraźnie wyróżniał się Jägermeister.

AUDIORIVER 2015

4) JACY JESZCZE SPONSORZY POJAWILI SIĘ NA AUDIO? ANGAŻOWALI LUDZI, CZY SPRZEDAWALI TYLKO SWOJE PRODUKTY?
Bardzo mocno aktywny był Jäger, którego hostessy robiły festiwalowiczom fotki polaroidem i rozdawały gadżety. Oczywiście najbardziej wyróżniał się H&M ze swoją strefą. Żadna inna marka nie wchodziła w taki kontakt z uczestnikami, albo my na nich nie trafialiśmy :)

AUDIORIVER 2015

5) JAK WYGLĄDAŁ FASHION DAY, KTÓREGO W TYM ROKU PARTNEREM BYŁ MUSTACHE? COŚ CIĘ ZASKOCZYŁO, CZY BYŁY TO KLASYCZNE TARGI MODY, JAKICH WSZĘDZIE MNÓSTWO?
Fashion Day totalnie bez szału , niczym się nie wyróżniał. Dodatkowym rozczarowaniem był fakt, że w ciągu dnia gdy zaczął padać deszcz i wszystkie stoiska  pozawijały się przez czasem, mimo, że były pod zadaszeniem! Kiedy my tam przyszliśmy, większość stoisk była już pozamykana, a było dopiero koło 16…

AUDIORIVER 2015

6) BILETY TRADYCYJNIE WYPRZEDANO PRZED FESTIWALEM, ALE SŁYSZELIŚMY, ŻE NA SAMYM MIEJSCU BARDZO TRUDNO BYŁO ZDOBYĆ COKOLWIEK Z TZW. „DRUGIEJ RĘKI”. SKOMENTUJESZ?
Niestety nic mi o tym nie wiadomo, ale widziałam dużo osób z kartkami „kupię bilet”

AUDIORIVER 201564670536_5254131626452388649_n

7) ZWRÓCILIŚCIE UWAGĘ NA ORGANIZACJĘ FESTIWALU? ROZSTAWIENIE SCEN? ATRAKCJI DODATKOWYCH?
Pod względem logistycznym – rozstawienie scen wszystko jak najbardziej ok. Bardzo duży plus za to, że z jednej sceny pod drugą jest blisko, nie to co na Open’erze, ale odległości są zachowane na tyle, że koncerty odbywające się równolegle sobie nie wadzą.

AUDIORIVER 2015
8) CZY ZDARZYŁO SIĘ COŚ, CO WAS ZIRYTOWAŁO / NEGATYWNIE ZASKOCZYŁO?
Niedoinformowanie ochrony, przy braku osób, które mogłyby tych informacji udzielić, totaaaaalnieee.

AUDIORIVER 2015
9) NA KTÓRYM SECIE / KONCERCIE BAWILIŚCIE SIĘ NAJLEPIEJ?
Roni size. Zdecydowanie nasz klimat, dużo dobrej pozytywej energii.

AUDIORIVER 2015
10) WRACACIE ZA ROK?
Zobaczymy ;)

AUDIORIVER 2015