RELACJA Z TATARAK MUSIC FESTIVAL 2015

Tydzień temu odwiedziliśmy plażę nad jeziorem Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. Przyciągnął nam tas Tatarak Festival – przedsięwzięcie o średniej skali, nie celujące w masę, emmanujące własną, niepodrabialną atmosferą!

 

Lokalizacja wydarzenia z pewnością dodaje przedsięwzięciu dużo uroku. Małe jezioro i otaczające go lasy, przykuwające wzrok krajobrazy, a między nimi plaża – idealne miejsce na organizację bezpretensjonalnego festiwalu. Bliskość imprezy do centrum miasta? Około 10 min samochodem! 
 
Dwudniowa impreza muzycznie podzielona była na dwie strefy: Main Stage oraz Beat Stage. Pierwszego dnia na scenie głównej usłyszeliśmy m.in. Donguralesko, którego występ już na samym starcie festiwalu wygenerował „ogień” pod sceną, Rebekę z energetycznym koncertem i wyśmienitym „Stars” na bis, BOKKĘ z alternatywnym setem pełnym gitarowych smaczków oraz KAMP! bez wysiłku motywujący wszystkich festiwalowiczów do tańca. Poza tym na festiwalu wystąpili m.in. Ania Dąbrowska, Last Robots, Magdalena czy Agents of Time! 

 
Tatarak Music Festival – wpisujemy do naszych kalendarzy i z ciekawością przyglądać się będziemy kolejnym edycjom! To ciekawy festiwal pełen muzycznej energii i atmosfery, która idealnie spaja się z klimatem tętniącej przyrodą ziemi kaliskiej.