STREET ART FESTIVAL 2014 – ZAPOWIEDŹ

Street Art Festival to projekt, który od 2012 roku organizowany jest na Kampusie AWFiS Gdańsk. Od tamtego czasu każda edycja gromadzi kilka tysięcy uczestników, a ich liczba przez cały czas rośnie. W tym roku podczas dwóch dni imprezy wystąpi aż 13 artystów, w tym Grubson z Livebandem liczącym 12 osób. Jednak SAF to nie tylko koncerty – line-up festiwalu dopełnia także piątka wydarzeń towarzyszących. Teren miasteczka festiwalowego wypełnią różnego rodzaju strefy, w tym stoiska partnerskie największych odzieżowych marek w Polsce jak np. PROSTO.

Wydarzenia Towarzyszące
1. Rising Stars | Wydarzenie wspierające początkujących artystów. Najlepszy z nich będzie miał możliwość zagrania na głównej scenie festiwalu.
2. Ultimate Spring Break | Druga edycja ogólnopolskich zawodów we Frisbee Ultimate.
3. Graffiti Jam | Nie tylko kilkadziesiąt metrów kwadratowych ścian, ale i ponadczasowe samochody – to wszystko malowane wraz z najlepszymi artystami sztuki ulicznej.
4. Students Challenge | Zawody zespołowe o zadaniowym charakterze, łączące w sobie elementy rywalizacji sportowej oraz intelektualnej.
5. Back in The Day | Zawody street dance – 1 vs 1 HIP-HOP, HOUSE DANCE, LOCKING, POPPING & 5 vs 5 ALL STYLES.

Line-up

23.05 piątek
– Grubson + Liveband // Miuosh/Onar // JWP/BC // Siwers // W.E.N.A. // Małpa & Jinx (Proximite) // Obywatel MC

24.05 sobota
– Łona/Webber // VNM // Rasmentalism // RH- // HuczuHucz // Funkloopy // Pokahontaz
Prowadzenie: Tomasin (Dwa Zera) oraz Yah

Miasteczko festiwalowe
W tym roku rozwinięto poszczególne strefy. W miasteczku będzie można posilić się w 6 punktach gastronomicznych, wliczając w to dwa food trucki. Zadbano również o sporą ilość marek odzieżowych, które zaprezentują swoje kolekcje na 10 stoiskach. Nie zabraknie też namiotu sferycznego z ukrytą atrakcją, leżaków, gigantycznej poduchy do skoków o wymiarach 15mx9mx3m czy specjalnej strefy, w której będzie można przetestować słuchawki od Noontec. Wszystkie wspomniane punkty będą oznaczone na mapie, którą znajdziecie na stronie festiwalu.

Bilety
Dostępne w fizycznych punktach sprzedaży oraz przez Internet na stronie www.hip-hop.pl.
Ceny w przedsprzedaży do 21.05 – 30zł/35zł/40zł, a w sprzedaży od 22.05 – 40zł/45zł/50zł

66 comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.