SUWAŁKI BLUES FESTIVAL 2015

Po raz siódmy Suwałki staną się bluesową stolicą Polski! BLUES FESTIVAL odbywający się w dniach 9-11 lipca w swoje progi po raz kolejny zaprosił wielkich artystów tego gatunku m.in Coco Montoya (USA), SBB czy Voo Voo.
 

Doceniana w kraju i zagranicą impreza to niesamowita uczta dla fanów tego rodzaju muzyki. Suwałki już nie raz gościły u siebie znane nazwiska. Joe Bonamassa, Ten Years After, Vanilla Fudge, Dżem czy Perfect to tylko nieliczni artyści, którzy mieli okazję zawitać do tego najdalej na wschód ulokowanego miasta w Polsce. W tym roku, oprócz wspomnianych na początku gwiazd, zobaczymy też Ryana McGarvey’a, Delta Moon oraz Bena Poole’a.
 
SUWAŁKI BLUES FESTIVAL
 
Oprócz plenerowych (darmowych!) koncertów gwiazd festiwalu, impreza będzie trwała do białego rana w okolicznych pubach. O dobrą muzykę zadbają młode, bluesowe projekty m.in Outsider Blues czy Ścigani. Pojawi się też rewelacja ubiegłorocznej edycji Halfway Festiwal – Keegan McInroe we wspólnym projekcie z litewskim gitarzystą, Aleksandrem Belkinem.

Jeśli „czujecie bluesa” i chcecie posłuchać dobrej muzyki oraz zwiedzić krajobrazy „zielonych płuc Polski” – to ten festiwal jest dla was. Bilety na koncerty towarzyszące festiwalowi do nabycia TUTAJ!

SUWAŁKI BLUES FESTIVAL