TEST NA FEST!

Sezon festiwalowy tuż tuż. Czy tak jak my z niecierpliwością przebieracie nogami? Pytanie retoryczne! Wiemy, że macie już bilety na wymarzone imprezy, albo cały czas czekacie jeszcze na tych kilka ogłoszeń headlinerów, aby zdecydować się „Gdzie tym razem?”.

No właśnie – GDZIE? Przygotowaliśmy dla Was coś, co pomoże w podjęciu tej decyzji i jednocześnie umili chwile między śledzeniem festiwalowych zapowiedzi.

BIERZEMY FESTIWALE POD LUPĘ!

RUSZAMY Z NOWYM CYKLEM: TEST NA FEST!

test na fest

O co chodzi? Wybieramy jeden ze znanych festiwali w Polsce i sprawdzamy informacje na jego temat: fenomen, historię, ciekawostki, kontrowersje, statystyki itp. Prowadzimy research i rozmawiamy z przedstawicielami festiwalu. W skrócie – w specjalnym artykule przedstawiamy Wam wszystko, co chcielibyście wiedzieć o festiwalach, ale baliście się o to zapytać… albo nie spotkaliście odpowiedniego rozmówcy!

Za każdym razem bohatera TESTU! zapowiadamy na naszym fanpage’u na FB. Tam, pod postem, artykułem bądź przez kontakt mailowy, macie możliwość zadania własnych pytań dotyczących konkretnego festiwalu. Najciekawsze pytania wybieramy i odpowiadamy na nie w TEŚCIE! 

#1 TEST NA FEST! 

PRZYSTANEK WOODSTOCK

W pierwszym TEŚCIE! z przyjemnością i dużą dozą determinacji bierzemy pod lupę największy festiwal w Polsce – Przystanek Woodstock!

przystanek_woodstock_logo

Masz pytanie dotyczące Przystanku Woodstock?
Napisz je pod spodem w komentarzach!