T-Mobile Electronic Beats na Audioriver 2017

Kolejne gwiazdy elektroniki wzmacniają scenę T-Mobile Electronic Beats na Audioriver

Jackmaster, Exium live oraz The Belleville Three – wspólny projekt Derricka Maya, Kevina Saundersona i Juana Atkinsa – dołączają do programu T-Mobile Electronic Beats Stage na tegorocznym festiwalu Audioriver. Przypomnijmy, że wśród wcześniej potwierdzonych na tę scenę artystów są już Moodymann, Robert Hood live, Ben UFO, Planetary Assault Systems live, Dax J oraz Agents Of Time live. Organizatorzy zapowiadają, że to wciąż nie koniec ogłoszeń.

Po zeszłorocznym sukcesie sceny T-Mobile Electronic Beats, która debiutowała na Audioriver, organizatorzy festiwalu obiecywali, że ten rok będzie równie mocny. Kolejnymi nazwiskami dołączającymi właśnie do programu tej sceny, potwierdzają swoje słowa.

The Belleville Three

to projekt trzech niezwykle ważnych dla muzyki elektronicznej artystów. Derrick May, Kevin Saunderson i Juan Atkins to pionierzy brzmień techno z Detroit, którzy dali mocne podwaliny dla kształtu tanecznej elektroniki. Dotychczas ich wspólne występy były bardzo okazjonalne, ale teraz wreszcie ruszają w trasę – po niemal 40 latach działalności na scenie muzycznej. Nie tylko Polska, ale cały świat na to czeka!

The Belleville Thee at Awakenings Festival 2010

https://youtu.be/1gDmEVWZ4sk

Jackmaster

to z kolei jednoosobowy projekt Jacka Revilla, zajmującego drugie miejsce na liście najlepszych DJ-ów świata wg czytelników portalu Resident Advisor. Podobnie jak ogłoszony wcześniej Ben UFO – nie wydaje własnej muzyki, ale zarządza prestiżowym labelem, Numbers, i specjalizuje się w porywających występach. Ponadto, artysta ma na koncie wyborne kompilacje „FabricLive” i „DJ Kicks”.

Jackmaster Boiler Room Glasgow DJ Set

https://youtu.be/zVinzVxXHpY

Ostatni z ogłoszonych projektów to Exium live, który tworzy dwójka hiszpańskich producentów i performerów. Artyści oficjalnie działają na scenie od 16 lat, mają na koncie trzy pełnowymiarowe albumy oraz pokaźną liczbę EP-ek. Ich twórczość to połączenie różnych odmian muzyki techno, którą wydają m.in. we własnej wytwórni Nheoma oraz w labelu PoleGroup.

Exium – Human Element

https://youtu.be/OR-FHh5pjqY

Scena T-Mobile Electronic Beats stanie na plaży w Płocku i będzie grać podczas głównej części Audioriver, czyli w dniach 28-29 lipca 2017. Żeby załapać się na wszystkie koncerty, trzeba zaopatrzyć się w kosztujący 200 zł karnet dwudniowy lub droższą o 60 zł wejściówkę obejmującą także trzeci dzień festiwalu. Dobra wiadomość dla abonentów T-Mobile jest taka, że przysługuje im 30 zł zniżki na oba rodzaje karnetów. Wystarczy zgłosić się po specjalny kod, wysyłając bezpłatny SMS o treści Audioriver pod numer 80557. Otrzymany kod można wykorzystać na http://audioriver.ebilet.pl. Regulamin akcji znajdziesz na https://goo.gl/Rpkgwo.

Więcej na www.audioriver.pl