WAKACJE ZA ZŁOTÓWKĘ – AKCJA SOUNDRIVE FEST!

Wakacje za złotówkę!

W tym roku akcja Zapuść Żurawia, promująca gdański Soundrive Fest, odbędzie się po raz drugi w Warszawie (6 sierpnia, Kurort) i po raz pierwszy w Poznaniu (9 sierpnia, KontenerART).

Zapuść Żurawia
W ramach akcji zagrają odpowiednio Young Stadium Club oraz Daniel Spaleniak, artyści którzy gościli na ubiegłorocznej edycji Soundrive Fest. Oprócz wrażeń muzycznych, uczestnicy będą mogli zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie-pocztówkę na tle Żurawi, umieszczonych w najbardziej znanych zakątkach świata. Pocztówki stoczniowe, zaprojektowane przez Jarosława Świerczka, to dwanaście dowcipnych obrazów, prezentujących m.in. żurawie stoczniowe przy Sfinksie, unoszące figury na Wyspie Wielkanocnej, remontujące Koloseum, ustawione jak na paradzie na Placu Czerwonym w Moskwie.


 

W czasie akcji będzie również okazja do zakupienia biletów i karnetów na tegoroczny Soundrive Fest (wystąpi tam aż 12 zagranicznych wykonawców, głównie z UK, oraz 12 artystów rodzimej sceny alternatywnej). Na stoisku festiwalowym zostaną również wystawione na sprzedaż koszulki stoczniowe, plakaty koncertowe B90 oraz płyty wytwórni Sopocka Odessa.

SOUNDRIVE FEST 2015