Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

JAROCIN FESTIVAL

17 lipca 2015 - 19 lipca 2015

140PLN – 170PLN

Tegoroczny Jarocin można nazwać przełomowym. Organizatorzy zaplanowali zmianę miejsca i „powrót do korzeni” festiwalu poprzez konkurs dla debiutujących muzyków. Wczoraj poznaliśmy także pierwszego zagranicznego artystę, który zagrana festiwalu!

Jarocin Festiwal 2015,  w tym roku odbędzie się w dniach 17-19 lipca. Imprezę poprzedzą Rytmy Młodych, do których eliminacje przeprowadzone zostaną w pięciu miastach w Polsce. To nowość i zmiana w stosunku do lat poprzednich. Dzięki temu festiwal w Jarocinie ponownie mastać się prawdziwą szansą dla młodych wykonawców.

„W ostatnich latach konkurs był marginalizowany. Młodzi artyści byli dodatkiem do występów legend, a zawsze w Jarocinie proporcje były odwrócone. To było miejsce debiutów, gdzie zespoły mogły się pokazać. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasy się zmieniły i dziś możliwości na zaistnienie jest znacznie więcej. My chcemy jednak, żeby ci młodzi mieli kontakt z zespołami, które przyjeżdżają do nas jako gwiazdy. Przeprowadzone badania pokazują, że uczestnicy festiwalu uważają Jarocińskie Rytmy Młodych za bardzo ważny punkt imprezy” Robert Kaźmierczak, zastępca burmistrza Jarocina.

Tegoroczna impreza zostanie przygotowana w nowym miejscu. Dzięki temu ma zyskać rozmach organizacyjny. W tym roku Jarocin Festiwal będzie organizowany przez agencję Prestige MJM.

„Tereny zostały już wydzierżawione. Dzięki temu będziemy mogli postawić dwie sceny oferując bogatszy program artystyczny. Stworzymy też lepsze zaplecze dla uczestników festiwalu” Janusz Stefański, Prestige MJM.

Kto zagra w tym roku w Jarocinie?

Pierwsi ogłoszeni artyści to: PETER HOOK & THE LIGHT PERFORM JOY DIVISION • VOO VOO • LAO CHE •  CURLY HEADS • BUDZY I TRUPIA CZASZKA • BIG CYC • TYMON & TRANSISTORS • SKUBAS • MAMA SELITA 

Sprzedaż biletów na tegoroczną edycję festiwalu ruszyła dziś o 10 rano!  Do końca kwietnia będzie je można nabywać za 140 zł. Później ich cena wzrośnie do 170 zł. Sprzedaż będzie prowadzona za pośrednictwem stron:
www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl, Eventim.pl i w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Szczegóły

Start:
17 lipca 2015
Koniec:
19 lipca 2015
Koszt:
140PLN – 170PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
http://www.jarocinfestiwal.pl/

Organizator

Prestige MJM
Strona internetowa:
http://www.imprezyprestige.com/

Miejsce

Jarocin
Jarocin, Polska + Google Map
Strona internetowa:
http://www.jarocinfestiwal.pl/