WYGRAJ GOPRO W DRODZE NA WOODSTOCK!

Jedziesz na Woodstock pociągiem? Wygraj GoPro Hero!

Przewozy Regionalne już od kilku lat współpracują z Przystankiem Woodstock. Oprócz tego, że na festiwal dojechać można specjalnym „Pociągiem do Rocka” PR organizują również konkurs dla uczestników wydarzenia.

PRZYSTANEK WOODSTOCK

Konkurs dosyć trafnie celuje w festiwalowe doświadczenia – w końcu każdy festiwal zaczyna się na długo przed przejściem przez festiwalowe bramy! I to właśnie mamy uchwycić w konkursie, który wystartował 25 lipca i   potrwa do 11 sierpnia.

Zadaniem uczestników będzie przesłanie zdjęć  (do 3 sierpnia) obrazujących podróż pociągami Przewozów Regionalnych na festiwal oraz z powrotem. Wszystkie wykonane prace należy umieszczać w aplikacji na fanpage’u przewoźnika na Facebooku, a z nadesłanych zgłoszeń utworzona zostanie specjalna galeria. Od 4 do 7 sierpnia każdy z odwiedzających profil będzie miał okazję oddać swój głos na wybrane zdjęcie. Spośród sześciu prac z największą liczbą „lajków” jury Przewozów Regionalnych wyłoni trzech laureatów konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone 11 sierpnia.

Na zdobywcę I miejsca czekać będzie sprzęt wideo – kamera GoPro Hero wraz z zestawem akcesoriów oraz gadżety Przewozów Regionalnych.

PRZYSTANEK WOODSTOCK