ZESTAWIENIE: Festiwale zimowe

Pora wyciągnąć z piwnicy zakurzony sprzęt narciarski, deski snowboardowe, ciepłe kurtki, czapy z pomponem i z karnetem w dłoni udać się w podróż po zimowych eventach! Nie tylko lato jest najlepszą okazją, by pojechać na festiwal. Przekonacie się o tym, wybierając którąś z poniższych propozycji:

BERGFESTival, 4-6.12.2015, Saalbach Hinterglemm, Austria

Propozycja w sam raz na początek zimowego miesiąca, prosto z Saalbach Hinterglemm, austriackiej bazy narciarskiej położonej 1 003 m n.p.m.  W tegorocznym line-upie można znaleźć Fettes Brot, The Subways i Sportfreunde Stiller.

SNOWFEST, 5-6.02.2016, Zakopane, Polska

Pierwszy polski festiwal muzyki i sportów zimowych w Zakopanem. Artyści, którzy potwierdzili swoją obecność to: Chase&Status, Mc Rage, Andy C, Roots Manuva, Purple Disco Machine, Łąki Łan i  Flirtini. Kolejni artyści zostaną ogłoszeni w połowie grudnia. Oprócz koncertów odbędą się zawody Big Air oraz Slope Style w snowboardzie i narciarskim freestylu, które są nieodłącznym elementem programu każdej edycji wydarzenia. 

HORIZON FESTIVAL12 – 17.03.2016, Bansko, Bułgaria

Większości Bułgaria kojarzy się tylko z letnimi wakacjami. Warto jednak poznać ten kraj z innej perspektywy i wybrać się w marcu do miejscowości Bansko, aby uczestniczyć w zimowym festiwalu muzyki bass, techno, house i garage. Festiwal rozgrzewający bardziej niż gorące słońce w pełni lata!

SNOWBOXX12 – 19.03.2016, Portes du Soleil, Francja

Tydzień zimowego szaleństwa w prześlicznej, francuskiej stacji narciarskiej Avoriaz na terenie Portes du Soleil. W cenę karnetu festiwalowego, oprócz opaski umożliwiającej wstęp na teren festiwalu, wliczone są również koszty związane z podróżą, zakwaterowaniem oraz cena karnetu na wyciąg. Line-up nastawiony jest na mieszankę różnych styli muzycznych, od dance po hip-hop, zahaczając o gitarowe brzmienia. W tym roku w line-upie m.in. Sigma, Blonde, Mike Skinner, Stormzy, Grandmaster Flash i Monki.

ROCK THE PISTES13 – 19.03.2016, Portes du Soleil, Francja

To, że Snowboxx oraz Rock The Pisties sąsiadują ze sobą oraz odbywają się w tym samym czasie, nie jest kwestią przypadku. Rock The Pistes, jako niezależny festiwal, jest dodatkową, darmową atrakcją dla wszystkich posiadaczy karnetu na Snowboxx. Koncerty na wysokości 1600 m n.p.m. w dobrych, pop-rockowych klimatach. Do tej pory swój udział potwierdziła irlandzka grupa Two Doors Ciemna Club oraz Hubert-Felix Thiefaine, Gotthard i Deluxe. Sprzęt narciarski lub snowboardowy obowiązkowy!

SNOWBOMBING4 – 9.04.2016, Mayrhofen, Austria

Snowbombing, czyli no. 1 wśród światowych, zimowych festiwali, to odpowiednia propozycja na zwieńczenie całego zimowego sezonu festiwalowego. Wydarzenie odbywa się w Mayrhofen – miasteczku w dolinie Zillertal w austriackim regionie Tyrol. Bardzo bogata oferta programowa, aż 8 miejsc pełnych atrakcji oraz koncerty artystów światowego formatu, w tym m. in. The Prodigy, Fatboy Slim, Bastille, Slaves, czy Andy C.

TRANSITION SNOW13-19.12.2015, Portes du Soleil, Francja

Organizatorzy Snowbombing zapraszają również na Transition Snow – pierwszy, siostrzany festiwal zimowego giganta. Odbędzie się w połowie grudnia bieżącego roku, w stacji narciarskiej Avoriaz.  Głównym headlinerem wydarzenia jest Dizzy Rascal.

EDINBURGH’S HOGMANAY30.12.2015 – 01.01.2016, Edynburg, Szkocja

Noworoczny, 3-dniowy festiwal w stolicy Szkocji. Wydarzenie, na które przybywają setki tysięcy ludzi z kilkudziesięciu krajów, aby w szkockim stylu do białego rana świętować ostatnie, wyjątkowe chwile mijającego roku. Festiwal to nie tylko koncerty, ale również parady, konkursy i wycieczki po różnych zakątkach Edynburgu. Podczas  koncertu sylwestrowego wystąpi Biffy Clyro.

Edinburgh's Hogmanay Street Party 2015/16

Tickets for the Edinburgh's Hogmanay 2015/16 Street Party are now available to buy from www.edinburghshogmanay.com or by calling the official Box Office at 0844 573 8455

Opublikowany przez Edinburgh's Hogmanay – Official Site na 17 lipca 2015

AMORE FESTIVAL30.12.2015 – 02.01.2016, Rzym, Włochy

Amore Festival to największa noworoczna impreza elektroniczna we Włoszech. Aż 4 dni celebrowania nowego roku przy bardzo bogatej ofercie line-upu, serwującego najsmaczniejsze, DJ’skie kąski z kręgu techno i house.

TIKTAK NEW YEAR’S EVE31.12.2015 Amsterdam/ 31.12.2015 – 01.01.2016 Rotterdam, Holandia

Organizatorzy letniego festiwalu TIKTAK zapraszają na niesamowita imprezę w  bardzo energetycznych rytmach house, techno i hardstyle. Impreza odbędzie się aż w dwóch miejscach – w sali koncertowej Heineken Music Hall w Amsterdamie oraz w klubie Maassilo w Rotterdamie.

EASTERN ELECTRICS NEW YEAR’S EVE31.12.2015, Londyn, Wielka Brytania

Jeżeli macie zamiar spędzić noc sylwestrową w Londynie, warto wybrać się na Eastern Electrics NYE. Wydarzenie również z gatunku muzyki klubowej. Dwie sceny – house i techno. Headlinerami imprezy są: Infinity Ink, Waifs & Strays, Boddika oraz Dense & Pika.

NYE2015

Looking back at last year's NYE event at Studio338… Only 2 months to go until we do all again, this time we're going back to our roots and doing it in a warehouse!!In the meantime, enjoy Halloween

Opublikowany przez Eastern Electrics na 30 października 2015