PRZEŚWIETLAMY UP TO DATE!

Jesteśmy ciekawscy!

Lubimy wiedzieć więcej (szczególnie jeśli informacje, które można zdobyć mają jakiś związek z festiwalami), dlatego PYTAMY! Prześwietlamy, sprawdzamy, wiercimy dziury w brzuchu (czasem brzuchach) i nazywamy to po prostu -TEST NA FEST.

TEST NA FEST – to nasz cykl, gdzie KAŻDY Z WAS może zadać pytanie organizatorowi festiwalu, z którym współpracujemy. Pierwszy taki eksperyment przeprowadziliśmy z Przystankiem Woodstock i efekty są naprawdę imponujące. Gwarantuję, że dawno w jednym artykule nie widzieliście tak wiele zaskakujących i inspirujących informacji! (do potwierdzenia TUTAJ).

Dobra, do rzeczy…

Idąc za ciosem startujemy z kolejną edycją! Tym razem mamy –  a przede wszystkim WY macie  – przyjemność, okazję i jedyną taką możliwość w życiu bezpośrednio zapytać organizatorów UP TO DATE FESTIVAL o organizację wydarzenia. A może o jego dezorganizację. O line-up. O to dlaczego ktoś wystąpi. Dlaczego ktoś nie wystąpi. Dlaczego nie ma Cinka. Co chcielibyście zobaczyć na festiwalu. A czego nie. I wiele wiele innych – na pewno macie swoje nurtujące pytania, oświadczenia, propozycje i pomysły, więc do dzieła!

Wystarczy napisać swoje pytanie DOTYCZĄCE FESTIWALU w komentarzu pod tym wpisem. Albo pod postem na FB. Przyjmujemy też maile. Pytania możecie śmiało zadawać do końca tego tygodnia. W ciągu  następnego tygodnia organizatorzy odpowiedzą na najciekawsze pytania… a jeśli będą łaskawi, odpowiedzą na wszystkie.

POZDRO TECHNO!